כרטיסי הקול Scarlett - הדור השלישי

Focusrite Scarlett - הדור השלישי

הגיע המשלוח הראשון של סדרת Scarlett מהדור השלישי של Focusrite !
 
חברת Focusrite הכריזה על הדור השלישי של סדרת כרטיסי הקול בחיבור USB המצליחה והפופולרית ביותר בעולם Scarlett.
 
 
סדרת Scarlett הידועה בצבעה האדום החזק והאיכות המצויינת ביחס למחיר מביאה עם הדור השלישי שיפורים ותוספות, יחד עם דגמים חדשים (ופרידה מדגמים מסויימים).
 
 
המשותף לכל הדגמים בסדרת Scarlett 3G:
 
איכות סאונד טובה עוד יותר.
פוקוסרייט מייצרת פרה אמפים למיקרופונים כבר למעלה מ30 שנה, וקדם המגברים בסדרת הדור השלישי הם הטובים ביותר שהיא ייצרה עד היום בסדרת Scarlett.
ממירים ברזולוציה של 24Bit ו 192Khz מספקים איכות צליל מצויינת וברורה, כשמנגנון AIR מכניס חיים חדשים בהקלטות שהמקור שלהן הוא מיקרופון עם פירוט יוצא דופן של תחום התדר הגבוה.
 
שנתיים אחריות.
זה אמנם לא חדש בפוקוסרייט, אבל שווה איזכור כדי להראות שבפוקוסרייט מאמינים מאוד במוצרים שלהם: שנתיים אחריות יצרן היא בהחלט הבעת אמון מלא גם בסדרת Scarlett.
 
 
דגמים בגדלים ואפשרויות שמתאימים לכולם.
סדרת Scarlett 3G מכילה מספר כרטיסי קול בקונפיגורציות שונות ומדרגות מחיר בהתאם - כך שכל אחד ימצא בסדרה הזאת אתה Scarlett שלו.
תוכלו לבחור מ סקרלט סולו, 2i2, 4i4, 8i6, 18i8 או 18i20 את כמות הכניסות והיציאות שאתם צריכים ונדגיש שדגמי 6i6 ו 2i4 מהדור השני מוחלפים בשני דגמים חדשים עם יותר כניסות/יציאות.
חבילות האולפן למשתמשי האולפן הביתי או סטודנטים למוזיקה מקבלות גם הם עדכון לחומרה החדשה יחד עם האוזניות האולפניות HP60 mk2 והמיקרופון קונדנסר CM24 mk2 שיחד מהווים חבילה מעולה לתחילת המסע המוזיקלי שלכם.
 
מנגנון AIR - עכשיו גם ב Scarlett
כן, ציינו את זה ונחזור שוב - מנגנון AIR הוא מנגנון שמדמה את צבע הסאונד שמפיקים הפרה-אמפים הקלאסיים של Focusrite מסדרת ISA, והם עכשיו משולבים לתוך כל הכרטיסים בסדרת Scarlett 3G.
 
לייטנסי נמוך בחיבור USB
המאמץ האינסופי לתת ביצועים מצויינים בלייטנסי קצר ככל האפשר ממשיכים, וגם הפעם מצליחה פוקוסרייט "לגלח" עוד זמן מהלייטנסי, כדי שתוכלו להקליט ולעבוד בצורה הכי נוחה שאפשר עם דרייבר חדש ויציב ביותר.
 
 
חיבור USB C
פוקוסרייט מיישרת קו עם החיבור שהפך לסטנדרט וישלוט בלי ספק בתחום בשנים הקרובות.
יחד עם הכרטיס תקבלו כבל USB A-C ככה שתוכלו לחבר אותו לכל מחשב בקלות.
 
יכולות מוניטורינג אינטואיטיביות
גם בדור השלישי של סדרת סקרלט של פוקוסרייט תמצאו את כפתורי ה Gain עם טבעת הלד המפורסמת הנקראת Halo לכיוון נוח של עוצמת הכניסה וההקלטה.
 
כניסות ויציאות משופרות
כניסות instrument עם טווח דינאמי מרשים, כניסות בעוצמת Line לשימוש גמיש ויציאות מאוזנות* כדי לספק איכות סאונד נקיה וללא הפרעות.
 
*למעט דגם Scarlett Solo
 
להוציא מהקרטון, לחבר ו...לעבוד
בפוקוסרייט שמו דגש חזק על קלות הרשמה/התקנה ותחילת העבודה ובעזרתה Quick Start Tool תבצעו את כל אלה בצורה קלה ביותר. כן... גם אם אתם לא מבינים גדולים או מומחים בתחום.
 
 
חבילת תוכנה שימושית, יוקרתית ועשירה
נתחיל עם החידוש:
3 חודשים מנוי חינם ב SPLICE, שרות הסמפלים הגדול בעולם נכון להיום.
כל משתמש הופך אוטומטית לחבר במועדון ה Plugin Collective שמעניק מדי חודשיים הנחות מיוחדות על פלאגינים, ו...פלאגינים בחינם ממגוון חברות מובילות בתחום.
חבילת התוכנה שמגיעה עם כרטיסי Scarlett הדור השלישי מכילה את אבלטון לייב לייט, פרוטולס First, חבילת Time and Tone של Softube ועוד קומפרסור ואיקיו של Focusrite.
תוסיפו לאלה גם כלי לבחירה מהמגוון של Addictive Keys של חברת XLN Audio ותבינו שאין..פשוט אין עוד חבילות תוכנה שוות כאלה.
יותר מזה, אם תחשבו את עלות התוכנות שאתם מקבלים, יש סיכוי לא רע שבחלק מהדגמים בסדרת סקרלט, הם שווים יותר מהכרטיס עצמו...
 
ואם אתם רוצים Focusrite בזול ?
קיימים עוד מספר דגמים מהדור השני של Scarlett שתוכלו עכשיו לרכוש אותם במחיר מוזל עוד יותר.
הזדמנות מעולה לשדרג את הכרטיס קול שלכם.