Q4

Numark Mixstream

Numark Mixstream PRO

ניומרק מכריזה על מכשיר חדש והפעם לא מדובר בקונטרולר למחשב אלא בנגן מדיה עצמאי עם יכולות מדהימות !
Mixstream PRO של NUMARK הוא בלי ספק המכשיר העצמאי הראשון שהופך את חווית עבודת הדיג'יי המקצועי מול מכשיר עצמאי (ללא מחשב בכלל) לנגישה להרבה יותר אנשים ממה שהיה עד היום.
 
 
הנגן החדש מכיל מסך מגע בגודל "7 ויש לו יכולות מדהימות כמו תקשורת Wifi ואפשרות נגינה ישירות משרותי סטרימינג, אפשרות נגינה ישירות מ Dropbox, שליטה על מערכות תאורה והוא גם מכיל רמקולים מובנים, ככה שאם תרצו להתאמן, תוכלו לעשות את זה - בכל מקום !
 
מערכת ההפעלה ENGINE שאנחנו מכירים עד היום בנגנים האיכותיים והיוקרתיים של DENON DJ הופכת עכשיו לנגישה יותר בתוך Mixstream PRO.
בעזרת המערכת הזו תוכלו לנגן עם Mixstream PRO ישירות משירותי סטרימינג שונים , ישירות מ Dropbox או כמובן מהתקן USB או כרטיס SD.
 
מחיר וזמן הגעה לקילומבו יפורסמו בהמשך, אבל כבר עכשיו אפשר לומר שזה יהיה נגן המדיה העצמאי הזול המתקדם ביותר בעולם.
 
 
מה יש ב Mixstream PRO :
 
זוג ג'וגים איכותיים.
בכל יחידת נגן של Mixstream PRO תמצאו ג'וג בקוטר "6 , חלק, בעל ההתנגדות הנכונה, ועם רגישות מגע קפאסיטיבית לתחושת עבודה נוחה ומתאימה גם לסקרץ'.
 
מערכת ENGINE ומסך מגע גדול "7.
במרכז של Mixstream PRO תמצאו מסך מגע בגודל "7 שממנו תנהלו ותשלטו בכל היכולות המתקדמות שלו על מערכת ENGINE המתקדמת.
 
שליטת DMX על מערכות תאורה.
Mixstream PRO יכול גם לחסוך לכם שלט פיקוד תאורה בפרוטוקול DMX - מערכת ENGINE מכילה כבר את היכולות האלה ומאפשרת שליטת DMX.
 
 
תקשורת Wifi ונגינה משירותי סטרימינג.
Mixstream PRO מכיל בתוכו תקשורת אלחוטית - Wifi שמאפשרת חיבור ישיר לשרותי הסרטמינג הנפוצים: Beatport LINK, Bejatsource LINK, Soundcloud GO ו TIDAL.
מה שאומר שאם יש לכם מנוי על אחד מהשרותים האלה, תוכלו להתחבר אליו ישירות מהמכשיר דרך הרשת האלחוטית ולהעביר סט שלם בלי שיהיה לכם אפילו קטע אחד על המכשיר.
יכולת החיפוש המהירה תפתח לכם את האפשרות לנגן כמעט כל קטע קיים מתוך קטלוג אדיר של מיליוני שירים, חדשים וישנים.
זו ככל הנראה דרך העבודה של הדיג'ייז בעתיד הלא רחוק.
 
נגינה ישירות מ Dropbox.
בהמשך ליכולות ה Wifi, ואם תרצו להגיע ולנגן דברים מהאוסף הפרטי שלכם, אתם יכולים להתחבר האמצעות מערכת ENGINE ישירות גם ל Dropbox שלכם ולנגן ישירות ממנו.
 
נגינה מהתקני USB או כרטיס זכרון.
אם אתם מעדיפים את המוזיקה שלכם מסודרת ולא תלוייה ברשת אלחוטית, Mixstream PRO מכיל גם שני שקעים לחיבור USB ושקע נוסף לכרטיס זכרון SD.
הגישה להתקני הזכרון האלה מהירה ביותר, ואם תכינו את האוסף שלכם על תוכנת ENGINE הניתנת להורדה בחינם בגרסת המחשב שלה - תוכלו להכין את הפלייליסטים ולסדר את הקטעים בצורה שנוחה לכם ולהעביר אותם בזרזיות באמצעות דיסק און קי או כרטיס זכרון למכשיר שלכם.
 
 
רמקולים מובנים.
נכון, סביר להניח שלא תצאו לנגן במסיבה עם הרמקולים האלה, אבל...
אתם יכולים לשבת בחדר, בסלון, או בכל מקום אחר ולהתאמן או לעבור על המוזיקה שלכם כשהרמקולים כבר מובנים בתוך המכשיר - בונוס נהדר שיהפוך את העבודה מול Mixstream Pro לנגישה עוד יותר.
 
מבנה קונטרולר קלאסי.
מעבר לכל השכלולים המתקדמים, Mixstream PRO בנוי כקונטרולר קלאסי.
הוא מכיל 8 פאדים מוארים לגישה מהירה לנקודות קיו, לופים אוטומטיים, לופים, ואפשרות ROLL.
כל יחידת נגן מכילה כפתור פילטר גדול ונוח, כפתורי טרנספורט (קיו, פליי, סינק) ופיץ' פיידר.
שליטת המיקסר מלאה ויש בה שני פיידרים, קרוס-פיידר, איקיו מלא בן 3 תחומי תדרים, וניתוב לאוזניות.
 
שליטת אפקטים עדכנית.
במרכז המכשיר תמצאו שני מפסקי פדאל - PEDAL שמפעילים או מתנתקים את האפקט ומאפשרים עבודה רגעית או קבועה מולם.
4 כפתורים נותנים גישה מהירה לאפקט הרצוי ותוכלו לבחור בין Echo, Flanger , Delay ו Phaser כשהאפקטים מסונכרנים אוטומטית מול המוזיקה.
 
 
יציאות וכניסות.
Mixstream Pro מכיל יציאות מאסטר בחיבורי XLR וחיבורי RCA (במקביל), שתי יציאות אוזניות (חיבורי "1/4 ו "1/8), כניסת מיקרופון, שני חיבורי USB A לחיבור מדיה חיצונית (כמו דיסק און קי למשל), חיבור USB B לחיבור אל המחשב (לצורך עדכונים והעברת מידע - לא לצורך נגינה) , שקע לכרטיס SD וחיבור לחשמל.
 
עדכונים עתידיים.
בזכות היכולות המתקדמות של מערכת ENGINE  היא מתעדכנת ומתחדשת, יוכנסו בו עדכונים ותוספות של יכולות שונות וכמובן שיפורים של היכולות הקיימות.