ציוד אולפן

כרטיס קול - Focusrite Pro 40

מקט: Saffire Pro 40
Focusrite
כרטיס קול - Focusrite Pro 40
  • כרטיס קול - Focusrite Pro 40

הזדמנות לבעלי חיבור Firewire - כרטיס מעולה במחיר Outlet
Saffire Pro 40 מציע כמו כל סדרת Saffire של Focusrite ביצועים מעולים, יכולות רבות, חיבוריות ויציבות מקסימלית במחיר מדהים ביחס למוצר.
כשהוא מונה עד 20 כניסות ו20 יציאות בסה"כ, עם מגוון אדיר של אפשרויות עבודה בדומיין הדיגיטלי או באנלוגי (או שילוב של השניים) יחד עם 8 פרה-אמפים למיקרופון - מהמשובחים שFocusrite יכולה להציע - אין ספק שאם יש לכם צורך בתכונות אלה - זה הכרטיס הטוב והמשתלם מכולם !

זמן אספקה: 7 ימים
מבצע
מחיר
2590
מחיר Outlet
1990
הוסף לסל

תאור כללי

Saffire Pro 40 הוא ממשק אודיו - כרטיס קול מקצועי בעל 16 כניסות ו8 יציאות סה"כ בעל איכות יוצאת דופן ומחיר מדהים ביחס לאיכותו.
כמו בכל כרטיסי ה FireWire של Focusrite גם כרטיס זה תומך באופן מלא במעביר Firewire ל Thunderbolt במידה ותרצו לחבר אותו לתקן המהיר של מחשבי אפל.
 

מאפיינים

Saffire Pro 40 מכיל 8 פרה-אמפים למיקרופונים מעולים וזוכי פרסים של Focusrite. אלה בשילוב עם טכנולוגיית הFirewire העדכנית ביותר מציגים אינטגרציה מוחלטת אל המחשב, יכולת ניתובים גמישה ביותר, ודרייברים יציבים ביותר !
כניסות אלה עושות שימוש במנגנון דחיית jitter המבטיח איכות צליל מעולה בהקלטה.
הכרטיס עושה שימוש בממירים ברזולוצייה של עד 24bit ו 96Khz.
כמובן שהכרטיס מספק מתח פאנטום 48V לצורך חיבור מיקרופנים מסוג קונדנסר.
 
ל Saffire Pro 40 יש 10 כניסות אנלוגיות סה"כ, אפשרות לחיבורי ADAT (כניסות ויציאות - 8 ערוצים דיגיטליים לכל כיוון) וממשק SPDIF (עוד 2 כניסות ויציאות דיגיטליות) ושתי כניסות loopback וירטואליות מאפשרות ניתוב פנימי בין תוכנות ואפליקציות - כמו למשל דגימה ישירות מיוטיוב וכו' וממשק MIDI סטנדרטי.
בפאנל הקדמי של הכרטיס תמצאו גם יחידת תצוגה המורכבת מלדים המציגה חיווי של אות הכניסה לכל אחת מהכניסות האנלוגיות.
יציאת האוזניות בקידמת הכרטיס מכילה גם אפשרות שליטת עוצמה, ובנפרד ממנה כפתור שליטת העוצמה של המוניטורים.
 
לכרטיס שני קווים נפרדים ועצמאיים לאוזניות, כל אחד מהם בעל שליטה נפרדת בפאנל הקדמי, כפתור שליטת עוצמה על הסטריאו מיקס עם כפתורי DIM ו Mute לנוחות עבודה מקסימלית.
הכרטיס מכיל גם מנגנון ייחודי - Anti Thump המונע רעשים במוניטורים בזמן טעינת המחשב או כיבוי שלו ותוכנת המיקסר תאפשר שליטה על כל מיקס מסטריאו ועד ל7.1.
שתי הכניסות הראשונות מאפשרות חיבור ישיר של כלים כמו גיטרה ללא הצורך ברכישת קופסת DI נפרדת.
 
יחד עם Saffire Pro 40 מגיע המיקסר הוירטואלי Saffire MixControl - זהו מיקסר 18X16 מבוסס DSP המאפשר ניתובים שונים ושליטה ברמה גבוהה באותות הנכנסים והיוצאים.
 
יחד עם הכרטיס מגיעים מגוון כלים בפורמט VST/AU לשימושים שונים:
ריוורב, EQ, קומפרסור וGate.