האולפן החדש של Ummet Ozcan

Genelec באולפן החדש של Ummet Ozcan

הדיג'יי, המפיק ומעצב הסאונד Ummet Ozcan בנה אולפן חדש ובו הוא עושה שימוש מאסיבי במוניטורים של אחת החברות המובילות והאיכותיות בעולם - Genelec.
 
המפיק ההולנדי המצליח ששיתף פעולה בעבר גם עם שמות גדולים כמו Tiesto ו Paul Van Dyk ומייצר בין היתר פריסטים לפלאגינים שונים סיים עכשיו את בניית האולפן החדש שלו, ולפי התמונות ורשימת המוניטורים שמותקנים בו אפשר להבין ש Ozcan לא חסך כדי להגיע לסאונד שהוא לא פחות ממושלם.
 
 
עכשיו כשנכנס לאולפן החדש, מתאר Ozcan את החדר כ "זה כל מה שחלמתי עליו ב15 שנה האחרונות, אני לא מאמין שזה כאן. החדר משקף את האנרגיה שלי וברגע שאתה סוגר את הדלת - אתה עובר לעולם אחר, זה מדהים".
 
החדר עצמו מעוצב בצבעי ניאון ומעברים חלקים בין הצבעים מתאימים לאווירה שרוצים לייצר בו.
פאנלים אקוסטיים של Artnovion מקשטים את הקירות והלוגו של Ozcan מעוצב לתוך התקרה.
 
 
ואז.. מגיע החלק של Genelec.....
 
מערכת ה SAM - Smart Active Monitoring שמרכיבה את מערך המוניטורים באולפן מרשימה ביותר.
שני מוניטורים מסדרת המאסטר של ג'נלק מדגם 1234A מותקנים לתוך הקירות, מלווים בסאב-וופר תואם - 7382A.
מה שנראה כמו הסאב השני, הוא בעצם מלכודת באס שמעוצבת בדיוק כמו הסאב ועושה שימוש בגריל של ג'נלק - ככה שהכל נראה סימטרי.
 
בנוסף למפלצות האלה, זוג מוניטורים קואקסיאליים מסדרת The Ones מדגם 8351 יושבים על השולחן כזוג Nearfiled, ו Ozcan מתאר את הסאונד באולפן שלו (בתרגום חופשי) "מעיף לי את המוח !".
 
 
את העיצוב האקוסטי באולפן ביצעו לצד שימוש ביכולות הקליברציה והמדידה המדוייקות של מערכת GLM של ג'נלק, ולמרות שהעיצוב והתכנון היו מעולים, המערכת תיקנה בדיוק את אותן נקודות קטנות שעושות את ההבדל בין מצויין ל... מושלם !
 
המעצב האקוסטי של האולפן, Morel, שמתמחה בבניית אולפנים לחלק מהשמות הגדולים בתחום המוזיקה האלקטרונית ציין בסיום הפרוייקט שזה אחד משלושת האולפנים הכי טובים שהוא יצר.
 
לנו...נשאר רק לקנא.... או....
רוצים להשאיל זוג 8351A לאולפן שלכם בשביל לראות מה הם יכולים לשפר לכם ?
דברו איתנו ותקבלו גם הנחה מטורפת אם תחליטו לקנות.